Młodszy specjalista ds. lean manufacturing w branży Automotive

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138691

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży Automotive, w zwiazku z uruchomieniami nowych projektów i dalszym rozwojem, poszukujemy osoby gotowej objąć stanowisko: Młodszy specjalista ds. lean manufacturing w branży Automotive

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie projektów mających na celu optymalizację i poprawę efektywności procesów produkcyjnych w firmie z branży Automotive
  • mapowanie i analizowanie procesów, proponowanie usprawnień
  • wdrażanie metodologii związanych z optymalizacją procesów: Kaizen, Lean Management
  • kreowanie i popularyzowanie filozofii LEAN oraz przygotowywanie i prowadzenie warsztatów usprawniających
  • definiowanie nowych oraz optymalizacja obecnych KPI (Key Performance Indicators)
  • pełnienie roli eksperta w obszarze Lean Management

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • gruntowna wiedza na temat narzędzi Lean Management
  • doświadczenie w zakresie optymalizacji procesów w branży Automotive
  • teoretyczna i praktyczna wiedza z zakresu narzędzi, zasad działania i systemu Lean Manufacturing
  • zdolności organizacyjne, umiejętność pracy w oparciu o założone cele

Korzyści

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość implementacji własnych inicjatyw i pomysłów
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w nowoczesnej firmie
  • ciekawe stanowisko w stabilnej organizacji o międzynarodowym zasięgu

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Automatyka | Przemysł | Produkcja | Jakość | Inżynieria | Koordynator | Inżynier | 5S | Lean | Kanban | JIS | ISO | Six Sigma | Lean Manufacturing | Kaizen | Motoryzacja | Process engineer