Połącz...

Inżynier Cyfrowej Stacji Czołowej

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Kontakt Katarzyna Kaszuba
Nr Ref. 140058

Naszym Klientem jest jeden z liderów cyfrowych usług kablowych i multimedialnych w Polsce, będący częścią międzynarodowej grupy, wiodącej w tym obszarze w kontekście globalnym.
W związku z dynamicznym rozwojem organizacji, dla naszego Klienta poszukujemy aktualnie eksperta specjalizującego się w nadzorze, utrzymaniu i optymalizacji pracy cyfrowej stacji czołowej.

Zakres obowiązków:

  • Monitorowanie pracy urządzeń cyfrowej oraz analogowej stacji czołowej
  • Raportowanie pojawiających się nieprawidłowości
  • Współpraca z innymi działami, Urzędem Komunikacji Elektronicznej oraz autoryzowanymi punktami serwisowymi
  • Zapewnienie zabezpieczenia technicznego stacji czołowej przy współpracy z odpowiednimi instytucjami i wykonawcami / podwykonawcami
  • Prowadzenie pomiarów i śledzenie parametrów sygnałów stacji

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe zdobyte na kierunku elektronika lub telekomunikacja
  • Dobra orientacja w obszarze teletransmisji i sprzętu TV oraz wiedza na temat sieci transmisji danych i sieci telekomunikacyjnych
  • Znajomość technik pomiarowych sygnału oraz procesów zachodzących przy przetwarzaniu sygnałów
  • Minimum 4-letnie doświadczenie w pracy w telewizji kablowej lub z urządzeniami elektronicznymi
  • Wysokie zdolności organizacyjne
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania inicjatywy
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Możliwość rozwoju zawodowego w organizacji jednego z rynkowych liderów
  • Perspektywa rozwoju w środowisku międzynarodowym, możliwość udziału w projektach zagranicznych
  • Bogaty system benefitowy
  • Stabilne zatrudnienie

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Telekomunikacja | Sieci | Inżynier | System | Radio | RAN | Sieci | System Engineer