Połącz...

Inżynier Ciągłego Doskonalenia

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 20 dni temu
Kontakt Olga Dysput
Nr Ref. 139204

Dla naszego Klienta – globalnej firmy produkcyjnej z branży FMCG – poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera Ciągłego Doskonalenia.

Obowiązki:

  • Praktyczne wykorzystanie i wdrażanie narzędzi opartych na filozofii Lean Manufacturing;
  • Analiza danych i wskazanie obszarów do poprawy w celu zwiększenia efektywności produkcji;
  • Koordynowanie programu Kaizen;
  • Monitorowanie i optymalizacja procesu produkcyjnego;
  • Opracowanie i prowadzenie szkoleń dla pracowników;
  • Poszukiwanie możliwości podniesienia produktywności zespołu.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie w pracy w firmie o profilu produkcyjnym;
  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie;
  • Mile widziane doświadczenie związane ze standardami HACCP;
  • Samodzielność, inicjatywa działaniu, nastawienie na rozwiązywanie problemów.

Korzyści

  • Możliwość pracy i awansu w międzynarodowym środowisku;
  • Rozwój posiadanych kwalifikacji i kompetencji;
  • Realny wpływ na doskonalenie procesów produkcyjnych przedsiębiorstwa;
  • Przyjazna atmosfera oraz wysoki standardy pracy u lidera w branży;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/inzynieria/

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Chemia | Mechanika | Przemysł | Produkcja | Koordynator | Supervisor | Inżynier | Żywność | FMCG | Lean Manufacturing | Tpm | Smed | 5S | Kaizen | Rozwój | Proces | Wdrażanie | Haccp | 8D | Lean | Development engineer