Połącz...

Inżynier budowy - stabilna praca w Irlandii

Lokalizacja Ireland
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 34 000 - 50 000 EUR/y
Opublikowane 8 dni temu
Nr Ref. 7-40-42759

Firma o 30 letniej tradycji na rynku poszukuje inzynierów budowy do pracy w Irlandii.

Zakres obowiązków:

  • stworzenie zakresu prac i kontrola robót na każdym etapie projektu
  • organizacja i zarządzanie pracą pogległych pracowników
  • bliska współpraca z kierownikiem budowy, raportowanie stanu prac
  • nadzór nad stroną kosztową
  • kontrola wydajności maszyn i urządzeń
  • wyznaczanie i ocena standardów jakości
  • nadzór nad dokumentacją projektową
  • odpowiedzialność za utrzymanie i pracę w standardach BHP

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, inżynier budownictwa (mile widziana spec. drogi i mosty)
  • dobra znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku inżyniera budowy (drogi)
  • znajomość oprogramowania służącego do projektowania
  • doskonałe umiejętności komunikacji z osobami na różnych poziomach w strukturze firmy
  • postawa "hands-on"

Korzyści

  • stałe zatrudnienie
  • pomoc w relokacji
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • możliwość rozwoju w strukturze firmy

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym.

Podane stawki wynagrodzeń są na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie.
Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.)

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=budownictwo-zarzadzanie-nieruchomosciami

Budownictwo and nieruchomości | Publiczny | Drogi i mosty | Ruch | Inżynier | Koordynator | Kierownik / menedżer projektu | Specjalista | Most | Droga | Środowiskowy | Water engineer