HR Specialist in Employee Lifecycle Management with German/French

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Nr Ref. 137789

Dla naszego Klienta,jednej z najbardziej znanych firm na arenie międzynarodowej tóra działa w obszarze nowych technologii,poszukujemy osób na stanowisko HR Services Specialist with German (Employee Lifecycle Management).

Obowiązki:

  • zapewnienie odpowiedniego wsparcia dla Klientów wewnętrznych, nadzór nad dokładnym i terminowym przetwarzaniem informacji
  • zarządzanie cyklem pracy pracowników (wprowadzanie nowych pracowników, przygotowanie do pracy, obsługa pracownika opuszczającego firmę)
  • zarządzanie dokumentacją pracowniczą
  • wsparcie Managerów w decyzjach HR'owych
  • praca nad usprawieniem procesów i wdrażanie nowych rozwiązań

Wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w obszarze HR (mile widziane w dziale Lifecycle Management)
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego lub francuskiego
  • doświadczenie w pracy w organizacji SSC lub BPO
  • znajomość Microsoft Office
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • wysokie umiejętności komunikacyjne

  • możliwość rozwoju w strukturach od początku istnienia organizacji
  • budowanie marki na rynku polskim
  • możliwość rozwoju, udziału w licznych szkoleniach
  • możliwość uczestnictwa w transition
  • ustrukturyzowana ścieżka rozwoju/ awansu
  • praca dla stabilnej organizacji, na podstawie umowy o pracę (pełny wymiar czasu pracy)

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/hr-prawo-administracja/

HR and administracja and prawo | Administracja | HR | Specjalista | Koordynator | Administracja | Back office | Prawny | Biuro | Osobisty | Zarządzanie talentem | Rozwój | Konsulting | HR Specialist