Połącz...

HR Administrator z językiem niemieckim

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137701

Dla naszego Klienta - największej międzynarodowej firmy doradztwa strategicznego oraz uznanego i stabilnego pracodawcy, poszukuję Kandydatów z biegłą znajomością języka niemieckiego na stanowisko HR Administratora.
Miejscem pracy jest Poznań.

Obowiązki:

  • wsparcie dla zespołu HR, głównie w wykonywaniu zadań administracyjnych, jak i prowadzeniu procesów HR
  • zarządzanie bazą kandydatów
  • wsparcie w zagadnieniach związanych z wydajnością, mobilnością, nowymi pracownikami itp.
  • przeprowadzanie wstępnej selekcji kandydatów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (psychologia, ZZL lub pokrewne)
  • 1-2 lat doświadczenia na stanowisku administracyjnym w międzynarodowym/korporacyjnym środowisku
  • biegła znajomość języka niemieckiego
  • wysoki poziom zaangażowania i odpowiedzialności
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zorientowanie na klienta
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Korzyści

  • pełne wdrożenie
  • możliwość codziennego wykorzystywania znajomości języków obcych
  • godziny biurowe
  • unikalne środowisko pracy
  • możliwość rozwoju

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/hr-prawo-administracja/

HR and administracja and prawo | Administracja | HR | Administrator | Konsultant | Rekruter | Specjalista | Administracja | Młodszy / młodsza | CRM | Zarządzanie zasobami ludzkimi | Rekrutacja | Pozyskiwanie talentów |