Połącz...

HR Administrator z j. niemieckim

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Michal Piernik
Nr Ref. 138014

Nasz Klient, międzynarodowy pracodawca oferujący jasną ścieżkę kariery i szkolenia poszukuje osób zainteresowanych dołączeniem do zespołu niemieckiego na stanowisku:

HR Administrator z językiem niemieckim

Miejsce pracy to Poznań.

Zadania:

  • Administracja personalna pracowników niemieckojęzyczynych
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy
  • Sporządzanie zestawień i raportów
  • Odpowiadanie na zapytania pracowników wewnętrznych
  • Praca w oparciu o system SAP.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów z dospozycyjnością na pełen etat
  • Min. pół roku doświadczenia na stanowisku asystenckim, administracyjnym lub w obsłudze klienta,
  • Znajomość języka angielskiego na min. poziomie komunikatywnym,
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie bardzo dobrym,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Motywacja i umiejętność współpracy w zespole.

Nasz Klient zapewni Ci ciekawą i stabilną pracę w profesjonalnym i międzynarodowym środowisku. Dodatkowo, pracodawca oferuje atrakcyjne warunki pracy, pełne szkolenia wdrażające, przyjazną atmosferę pracy oraz bogaty pakiet benefitów (karta Multisport, karta medyczna, dofinansowanie do posiłków, kursów językowych, bony, upominki.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/hr-prawo-administracja/

HR and administracja and prawo | Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Administracja | Prawo | HR | Specjalista | Urzędnik | Urzędnik państwowy | Administrator | Asystent / asystentka | Excel | Proces | Młodszy / młodsza | Biuro | SAP HR | Administracja | Back office | Front office | Staż | HR |