Połącz...

Graphic Designer/ PowerPoint Specialist with German

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 2 dni temu
Nr Ref. 5-26-41072

Firma Grafton wspiera projekt rekrutacyjny dla międzynarodowej firmy, uznawanej za jedną z najbardziej prestiżowych organizacji na rynku pracy. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: centrum Wrocławia

Zakres obowiązków:

  • tworzenie prezentacji multimedialnych dla Klientów;
  • tworzenie grafik, lokowanie informacji w prezentacjach;
  • kreowanie produktów i treści marketingowych;
  • współtworzenie matariałów marketingowych- ulotek, mailingów etc.;
  • współpraca z innymi członkami zespołu w celu optymalizacji czasu pracy i wymiany pomysłów na realizację zleconych projektów.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego;
  • bardzo dobra znajomość takich programów jak PowerPoint, Adobe InDesign, Illustrator;
  • kreatywność, pomysłowość;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (min.6 miesięcy)

Korzyści

  • atrakcyjny pakiet benefitów;
  • zajęcia językowe;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość rozwoju, udział w ciekawych projektach w globalnym zespole.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Sprzedaż and Marketing | HR and administracja and prawo | IT and Telekomunikacja | Marketing | Administracja | Administrator | Analityk | Asystent / asystentka | Konsultant | Planista mediów | Specjalista | Biuro | Branża reklamowa | Agencja | Biznes | Jednostka | Rozwój biznesu | Młodszy / młodsza | Centra danych | Grafika | HR Marketing specialist