Połącz...

GL Team Leader ze znajomością języka niemieckiego - SSC

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 2 miesięcy temu
Nr Ref. 7-11-40634

Dla naszego Klienta poszukujemy doświadczonych księgowych z jęzkiem niemieckim, którzy byliby gotowi na podjęcie nowych wyzwań w obszarze księgowości.

Obowiązki:

  • zarządzanie zespołem 5 osób (obszar GL i reportingu)
  • koordynacja procesów prowadzonych dla 9 spółek niemieckich
  • czuwanie nad zgodnością procesów z SLA/KPI
  • wsparcie członków zespołu, pełnienie roli mentora
  • udział w doskonaleniu procesów

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego
  • doświadczenie w zarządzaniu ludźmi
  • ugruntowana wiedza z zakresu GL i reportingu
  • 2/3 lata doświadczenia w pracy w obszarze księgowości
  • doświadczenie w pracy w sektorze SSC/BPO
  • znajomość systemu SAP

  • ciekawa praca w międzynarodowym środowisku i nowoczesne narzędzia pracy
  • szkolenia profesjonalne oraz językowe
  • dofinansowania do posiłków
  • bogaty pakiet socjalny obejmujący m.in. prywatną opiekę medyczną Medicover, pakiet MultiSport lub MultiKino, pracowniczy program emerytalny
  • dofinansowania do studiów / kursów profesjonalnych
  • wczasy pod gruszą

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse SSC / BPO | Księgowość | Lider zespołu | Specjalista | Księga główna | Raportowanie | BPO | Bookkeeper, accountant