Połącz...

GL Team Leader

Lokalizacja Poznań
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Kontakt Ewa Dąbrowska
Nr Ref. 4-11-45083

Dla naszego Klienta- międzynarodowej firmy, posiadającej w Poznaniu centrum księgowo-finansowe, aktualnie poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowiku: GL Team Leader

Zadania :

  • Obsługa procesów Księgi Głównej dla kilkunastu spółek w Europie
  • Zarządzanie działem Księgi Głównej
  • Przygotowywanie Sporządzanie raportów i analiz finansowych
  • Nadzór nad prawidłowością transakcji finansowych
  • Usprawnianie procesów księgowych
  • Optymalizacja pracy w dziale i dbanie o jakość procesów księgowych

Wymagania

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym, finansowym
  • Min. 5-letnie doświadczenie w obszarze księgowości i finansów
  • Min. roczne doświadczenie w zarządzeniu zespołem
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Office
  • Znajomość systemu SAP lub innego oprogramowania zintegrowanego
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Samodzielność w działaniu i umiejętność podejmowania decyzji
  • Rozwinięte umiejętności analityczne
  • Motywacja i zorientowanie na realizację celów
  • Doświadczenie w pracy w strukturach SSC będzie dużym atutem

Korzyści

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie oraz możliwości rozwoju w ramach organizacji
  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny pakiet benefitowy
  • Nowoczesne biuro w atrakcyjnej lokalizacji

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Finanse | Księgowy / Księgowa | Specjalista | Supervisor | Lider zespołu | Zobowiązania | Należności | ACCA | Administracja | Finanse | Finansowe | Ogólny | Księga główna | SAP | Vat | Podatki | Raportowanie | Projekt | Proces | Korporacja | ERP | Bookkeeper, accountant