Połącz...

Starszy specjalista ds. analizy finansowej

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137175

Firma Grafton Recruitment dla swojego klienta, międzynarodowej firmy z branży SSC/BPO poszukuje osoby na stanowisko Starszego Specjalisty ds. analizy finansowej

Zakres obowiązków:

  • Monitorowanie raportów finansowych (zysków i strat, bilansu, przepływów pieniężnych, ceny, itp),
  • Wykonywanie analiz, raportów, szacunków aktualnych trendów na rynku finansowym,
  • Prowadzenie projektów optymalizacyjnych w celu usprawnienia procesów biznesowych,
  • Wspieranie liderów biznesowych w celu dogłębnego zrozumienia procesów finansowych,
  • Odpowiedzialność za analizy finansowe dla lokalnego zespołu,
  • Aktywna współpraca z menedżerami operacyjnymi, działem księgowym oraz innymi departamentami,
  • Udział w projektach związanych z optymalizacją funkcjonowania działu księgowego i finansowego

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (ok. 2-letnie)
  • Rozumienie procesów biznesowych
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność, kompetencje analityczne

  • Umowa o pracę na okres 1,5 roku z możliwością przedłużenia,
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagordzenie

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/obsluga-klienta/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Analizy | Finanse SSC / BPO | Finanse | Analityk | Kierownik / menedżer projektu | Specjalista | Excel | Finanse | Finansowe | Produkcja | Projekt | Raportowanie | Ryzyko | Sprzedaż | Starszy / starsza | Biznes | Jednostka | Treasury specialist