Połącz...

Export Sales Manager – branża poligraficzna

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138395

Dla naszego Klienta, w związku z dużym potencjałem oraz dynamicznym wzrostem firmy na rynku polskim i zagranicznym poszukujemy doświadczonych i gotowych do aktywnego przyczyniania się do rozwoju firmy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • budowa i realizacja strategii sprzedażowej firmy na rynkach eksportowych
  • strategiczne zarządzanie portfolio produktów, rozwój istniejących i kreowanie nowych
  • rozwijanie relacji z istniejącymi klientami oraz pozyskiwanie klientów i budowanie długofalowych relacji biznesowych (analiza potrzeb, ofertowanie, negocjacje, kompleksowa obsługa sprzedażowa i posprzedażowa)
  • kierowanie działem handlowym (m.in. monitorowanie KPI sprzedażowych i proponowanie odpowiednich działań marketingowych podnoszących sprzedaż, współudział w tworzeniu polityki cenowej, analiza potencjału nowych rynków eksportowych)
  • udział w planowaniu i prognozowaniu budżetu
  • cykliczne raportowanie wyników i prognoz sprzedażowych
  • monitorowanie i analiza danych rynkowych
  • współpraca z agencjami marketingowymi
  • przyjmowanie funkcji reprezentacyjnej

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość branży poligraficznej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną
  • minimum 3–letnie doświadczenie w sprzedaży na rynki eksportowe
  • doświadczenie w efektywnym zarzadzaniu pracą działu handlowego
  • wysoka skuteczność realizacji sprzedaży poparta wymiernymi osiągnięciami
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji biznesowych
  • orientacja na osiąganie wyznaczonych celów oraz gotowość do podejmowania wyzwań

Korzyści

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • samodzielne stanowisko pracy
  • możliwość rozwoju kariery w strukturach firmy
  • narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop oraz telefon komórkowy
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa oraz premia )
  • atrakcyjny pakiet szkoleń

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Sprzedaż and Marketing | Sprzedaż | Dyrektor | Kierownik / menedżer | Kierownik / menedżer ds. rozwoju biznesu | Prezes | Kierownik / menedżer produktu | Branża reklamowa | Sprzedaż regionalna | B2B | Biznes | Rozwój biznesu | Sprzedaż wewnętrzna | Sprzedaż | Sieci handlowe | Handel | Agencje reklamowe | Kanał | Produkt | Międzynarodowy | Detal | Raportowanie |