Połącz...

Exchange Engineer

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 11 dni temu
Nr Ref. 2-10-40909

Nowopowstający Hub IT poszukuje doświadczonego MS Exchange Administratora.

Lokalizacja: Warszawa

Na główne obowiązki składają się:

  • Administracja i utrzymanie infrastruktury IT bazującej na rozwiązaniach i produktach firmy Microsoft;
  • Zarządzanie usługami MS Exchange;
  • Zapewnienie poprawności działania infrastruktury MS Exchange;
  • Rozwiązywanie incydentów i problemów, koordynacja działań w ramach 3 linii wsparcia;
  • Wdrażanie zmian, monitorowanie wydajności i działania systemów.

Wymagania

  • Doskonała znajomość środowiska Windows 2003/2008;
  • Znajomość usługi Microsoft Exchange Server (2007/ 2010 i/lub 2012);
  • Znajomość SCCM będzie dużym atutem;
  • Znajomość technologii Microsoft Cluster;
  • Umiejętność tworzenia oraz czytania dokumentacji technicznej;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny.

  • Możliwość realnego udziału w tworzeniu start-up'u w ramach prestiżowej organizacji,
  • Elastyczność formy współpracy - umowa o pracę lub B2B,
  • Prywatna opieka medyczna i karta Multisport,
  • Finansowanie profesjonalnych szkoleń i studiów.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=it-komunikacja

IT and Telekomunikacja | Sprzęt | Proces / usługi IT | Administrator | Specjalista | Inżynier | Trzecia linia wsparcia | Infrastruktura | IT | Monter | Citrix | Application administrator