Połącz...

Exchange Administrator (O365, Windows Server, Warszawa)

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Kontakt Daria Baczul
Nr Ref. 138840

Moim Klientem jest globalna firma pochodzenia skandynawskiego znany ze swojego innowacyjnego podejścia do biznesu i wysokich standardów pracy.

Obecnie dla tego Klienta poszukuję Administratora Windows Server ze znajomością MS Exchange, który będzie pracował w zespole należącym do globalnego IT Service Delivery Centre zlokalizowanego w Warszawie.

Na główne obowiązki składają się:

  • Instalacja, konfiguracja, troubleshooting i utrzymanie krytycznej infrastruktury IT działającej w trybie 24:7 w zakresie:
o Microsoft Windows Servers - Operating systems Windows Server 2008, 2008 R2, 2012, 2012 R2 (IIS, File Services, DHCP, DNS, Active Directory, itd.)
o Exchange, Lync 2013 w wersji Office365
o VMWare environment (VCenter, ESXi hosts)
o Microsoft SQL Server (2008, 2012)
o Patch Management (Shavlik) i Antivirus management
o Citrix environment
  • Wprowadzanie zmian do środowiska produkcyjnego (Microsoft Windows Systems)
  • Rozwiązywanie incydentów i problemów, koordynacja działań w ramach drugiej i trzeciej linii wsparcia
  • Monitorowanie wydajności i działania systemów
  • Udział w projektach, takich jak migracje, update'y, kompleksowe zmiany w środowisku

Wymagania

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku Administratora Infrastruktury IT bazującej na wymienionych wyżej komponentach i technologiach
  • Doskonała znajomość środowiska Windows Server 2003/2008/2008R2
  • Doświadczenie w zakresie administrowania MS Exchange oraz Office 365
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – współpraca z zagranicznymi oddziałami firmy
  • Umiejętność pracy z wieloma jednostkami biznesowymi, “team spirit”!
  • Pozytywny drive, możliwość oceny pojawiających się problemów z dużym skoncentrowaniem na detalach i jakości
  • Proaktywność, umiejętność rozwiązywania problemów
  • Doświadczenie w stosowaniu praktyk ITIL

  • Możliwość pracy z kompleksową infrastrukturą w kontekście globalnym oraz z produktami typu enterprise,
  • Możliwość rozwijania swoich umiejętności w przyjaznej atmosferze,
  • Umowa o pracę,
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne i ubezpieczenie na życie,
  • Dostęp do profesjonalnych szkoleń na poziomie międzynarodowym.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Administrator | Windows | OS administrator