Połącz...

Koordynator zakupów - Automotive

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 139656

Dla naszego klienta, firmy z branży Automotive, w związku ze zmianami w organizacji procesów zakupowych, poszukujemy osoby, która zostanie koordynatorem zakupów na obszar Europy.

Miejsce pracy: Żywiec

Obowiązki:

  • tworzenie i doskonalenie strategii zakupu dóbr i usług związanych z utrzymaniem ruchu w europejskich jednostkach grupy
  • wybór i zarządzanie relacjami ze strategicznymi dostawcami dla europejskich oddziałów firmy
  • dążenie do optymalizacji procesów zakupowych w grupie i minimalizowania kosztów
  • usprawnianie wykorzystania systemu informatycznego wykorzystywanego przez zespoły zakupowe
  • koordynowanie pracy lokalnych zespołów zakupowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego w dziale zakupów w firmie z branży Automotive - warunek konieczny
  • biegła znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego lub francuskiego będzie dużym atutem
  • gotowość do odbywania częstych podróży służbowych w Europie
  • dobra, praktyczna znajomość systemów klasy ERP

Korzyści

  • ciekawe stanowisko o międzynarodowym zasięgu
  • możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej firmie o wysokiej pozycji rynkowej
  • wynagrodzenie proporcjonalne do doświadczenia i kompetencji
  • bogaty pakiet socjalny

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=produkcja

Produkcja and zakupy and logistyka | Kupno | Kierownik / menedżer | Koordynator | Lider | Specjalista | Kupiec | Motoryzacja | Kupno | Zakupy | Acquisitions Manager