Połącz...

Elektryk Utrzymania Ruchu

Lokalizacja pomorskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 12 miesięcy temu
Kontakt Maria Zdzierak
Nr Ref. 138473

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, szukamy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy - Wejherowo

Obowiązki:

  • Zapewnienie sprawnego stanu technicznego maszyn i urządzeń na produkcji;
  • Naprawianie usterek i awarii;
  • Planowanie i przegląd maszyn produkcyjnych;
  • Udział w uruchomieniu nowych maszyn;
  • Utrzymanie bezpieczeństwa w miejscu pracy;

Wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe;
  • Doświadczenie w pracy jako Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu lub na podobnym stanowisku;
  • Uprawnienia SEP 1kV;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Komunikatywność, zaangażowanie, samodzielność;
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym w ruchu ciągłym;

Korzyści

  • możliwość pracy w firmie o międzynarodowych standardach;
  • szansa rozwoju wiedzy technicznej;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • bogaty pakiet benefitów:
  • konsultacje medyczne, fundusz socjalny, bony, możliwość okresowej pracy za granicą.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/inzynieria/

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Elektryka | Produkcja | Inżynieria | Elektryk | Technik | Elektryka | Obiekt | Wysokie napięcie | Obróbka skrawaniem | Utrzymanie | Wytwórczy | Produkcja | SEP | Zmianowy | Techniczny | Electrician