Dyrektor sprzedaży – rynki eksportowe - branża produkcyjno-usługowa

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 125987

Dla naszego Klienta, w związku z dużym potencjałem oraz dynamicznym wzrostem firmy na rynku polskim i zagranicznym poszukujemy pewnych siebie i gotowych do aktywnego przyczyniania się do rozwoju firmy kandydatów na stanowisko Dyrektora sprzedaży – rynki eksportowe.

Zakres obowiązków:

  • kreowanie i nadzorowanie strategii sprzedaży na rynki zagraniczne i lokalne
  • kompleksowe zarządzanie polityką handlową firmy
  • strategiczne zarządzanie portfolio produktów, rozwój istniejących i kreowanie nowych
  • analiza wskaźników sprzedażowych i wprowadzanie działań mających na celu realizację założeń
  • efektywne zarządzanie działaniami handlowym i customer service (rynek krajowy i rynki zagraniczne; m.in. monitorowanie KPI sprzedażowych i proponowanie odpowiednich działań marketingowych podnoszących sprzedaż, współudział w tworzeniu polityki cenowej, analiza potencjału nowych rynków eksportowych)
  • podejmowanie działań mających na celu budowanie długotrwałych i silnych relacji z klientami firmy
  • ocena i rozwój nowych możliwości sprzedażowych dla produktów i usług
  • tworzenie budżetu sprzedażowego
  • raportowanie zgodnie z przyjętymi standardami do zarządu spółki

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną (warunek konieczny)
  • doświadczenie w kreowaniu działań sprzedażowych dedykowanych na rynki zagraniczne (warunek konieczny)
  • co najmniej 4-lata doświadczenia na stanowisku zarządzającym działem sprzedaży w branży produkcyjnej, produkcyjno-usługowej
  • przynajmniej 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem doświadczonych handlowców
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych i rozwoju długoterminowych relacji biznesowych
  • wysokie umiejętności analityczne
  • elokwencja i wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

Korzyści

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • samodzielne stanowisko pracy umożliwiające wdrażanie władnej strategii handlowej
  • możliwość uczestniczenia w dynamicznym rozwoju firmy na rynku polskim i zagranicznym
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji dzięki szkoleniom
  • narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy)

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w wersji polskiej i angielskiej z podanym numerem referencyjnym w tytule mailam na adres: katowice@grafton.pl

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecje.

Sprzedaż and Marketing | Sprzedaż | Dyrektor | Kierownik / menedżer | Kierownik / menedżer ds. rozwoju biznesu | Prezes | Kierownik / menedżer produktu | Branża reklamowa | Sprzedaż regionalna | B2B | Biznes | Rozwój biznesu | Sprzedaż wewnętrzna | Sprzedaż | Sieci handlowe | Handel | Agencje reklamowe | Kanał | Produkt | Międzynarodowy | Detal | Raportowanie |