Połącz...

Dyrektor sprzedaży i marketingu - branża sportowa

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 136173

Naszym klientem jest duży sklep internetowy, oferujący produkty sportowe. W związku z rozwojem firmy poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Dyrektora sprzedaży i marketingu.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i implementacja strategii sprzedaży
  • ustalanie celów dla podległych działów
  • koordynacja pracy ok. 14 osób
  • opracowanie i wdrażanie procedur wewnętrznych, standardów obsługi klienta
  • monitorowanie realizacji założeń sprzedażowych
  • kontrola wyników finansowych oraz budżetu
  • zatwierdzanie planów marketingowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomia, zarządzanie i marketing)
  • min. 3 lata doświadczenia na kierowniczym stanowisku w obszarze sprzedaży i marketingu
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość branży sportowej, odzieżowej, obuwniczej lub dóbr luksusowych będzie dużym atutem
  • wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne, interpersonalne
  • umiejętność zarządzania ludźmi.

Korzyści

  • ciekawe stanowisko o wysokim stopniu samodzielności
  • możliwość wpływania na strategiczne decyzje i kreowania strategii firmy
  • wynagrodzenie proporcjonalne do doświadczenia

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Sprzedaż and Marketing | Marketing | Sprzedaż | Kierownik / menedżer | Branża reklamowa | Marka | E-commerce | Interaktywny | Marketing | Marketing internetowy | Sprzedaż | Strategia |