Połącz...

Doświadczony drukarz - nowy zakład produkcyjny w Gliwicach

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Nr Ref. 139168

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, która otworzyła nowy zakład produkcyjny w Gliwicach, poszukujemy Kandydata gotowego podjąć pracę na stanowisku: Doświadczony drukarz

Miejsce pracy: Gliwice

Obowiązki:

  • obsługa drukarki, nadruk off-set i fleksograficzny na wysokiej jakości tekturze litej
  • nadzór i koordynowanie pracy pomocnika drukarza
  • planowanie pracy i zapewnienie wysokiej jakości wyrobu
  • proponowanie i wdrażanie usprawnień procesu drukowania (nowe technologie, normalizacja procesów, redukcja kosztów, jakość produktu)
  • diagnostyka drobnych usterek maszyn i naprawa

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane poligraficzne
  • min.2 lata doświadczenia na stanowisku operatora maszyny drukującej
  • doświadczenie w koordynacji pracy pomocnika drukarza
  • znajomość j. angielskiego mile widziana
  • chęć rozwoju w strukturach firmy oraz zarządzania zespołem

Korzyści

  • możliwość pracy w nowej firmie na rynku polskim
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne i długoterminowe zatrudnienie
  • umowa o pracę na pełen etat

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych.

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Drukowanie / poligrafia | Produkcja | Operator | Specjalista | Technik | Opakowania | Printer, print worker