Połącz...

Program Manager - Automotive

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 14 dni temu
Nr Ref. 138516

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży Automotive, poszukujemy osoby na stanowisko Program Managera.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie projektów nowych uruchomień od fazy wstępnej kontaktu z klientem do rozpoczęcia produkcji seryjnej
  • koordynacja i nadzór zespołów projektowych
  • analiza wymagań klienta, tj. dokumentacji technicznej, specyfikacji, norm, rysunków
  • koordynacja pracy innych działów (np. logistyka, zakupy, jakość) w zakresie analizy wymagań klienta
  • analiza możliwości wykonawczych, potrzeb inwestycyjnych, mocy produkcyjnych
  • przygotowywanie zestawienia kosztów, udział w przygotowywaniu oferty
  • koordynacja działań w zakresie przygotowywania poszczególnych etapów uruchomienia
  • prowadzenie lub koordynacja prób, testów, walidacji zgodnie z APQP i wymaganiami klienta
  • przygotowywanie i nadzór nad budżetem
  • wdrażanie dokumentacji systemu jakości dotyczącej nowych uruchomień

Wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży Automotive
  • doświadczenie w zarządzaniu projektem, począwszy od analizy dokumentacji do momentu uruchomienia produkcji
  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

  • ciekawe stanowisko w stabilnej organizacji o międzynarodowym zasięgu
  • wynagrodzenie proporcjonalne do doświadczenia i kompetencji
  • pakiet korzyści pozapłacowych

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=produkcja

Produkcja and zakupy and logistyka | Przemysł | Produkcja | Kierownik / menedżer projektu | Motoryzacja | Project Manager