Połącz...

Doradca Techniczny (narzędzia skrawające)

Lokalizacja podkarpackie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 136716

Dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta narzędzi skrawających, poszukujemy osoby na stanowisko Doradcy Technicznego.

Obszar działania: woj. podkarpackie, lubelskie i małopolskie.

Zakres zadań:

  • obsługa obecnych klientów oraz pozyskiwanie nowych klientów na podległym obszarze.
  • doradztwo techniczne dotyczące oferowanych narzędzi.
  • prowadzenie negocjacji handlowych dotyczących warunków współpracy.
  • realizacja celów sprzedażowych.
  • analiza rynku pod kątem działań konkurencji i potrzeb klientów.

Wymagania

  • 2-4 lata doświadczenia w sprzedaży narzędzi skrawających - warunek konieczny.
  • preferowane wykształcenie techniczne.
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne i sprzedażowe.
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

Korzyści

  • atrakcyjne wynagrodzenie.
  • liczne szkolenia (również zagraniczne).
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód).
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Inne notatki

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Sprzedaż and Marketing | Inżynieria | Sprzedaż | Obsługa / serwis | Doradca | Inżynier | Specjalista | Mechaniczny | Sprzedaż regionalna | Inżynieria | Maszyny | Sprzedaż | Techniczny |