Połącz...

Doradca techniczno-handlowy w branży stalowej

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138680

Nasz Klient - światowy lider produkcji w branży stalowej w związku dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko Doradca techniczno-handlowy w branży stalowej

Zakres obowiązków:

  • aktywna praca z klientami firmy - utrzymywanie stałych, pozytywnych relacji biznesowych z obecnymi klientami oraz nieustanne dążenie do rozbudowy bazy klientów
  • prowadzenie działań sprzedażowych (opracowywanie ofert sprzedaży produktów i usług, finalizowanie umów z klientami, realizowanie założonego budżetu sprzedaży)
  • doradztwo techniczne
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji
  • raportowanie wyników pracy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziana metalurgia, materiałoznawstwo, budowa maszyn i urządzeń)
  • doświadczenie zawodowego związanego ze sprzedażą B2B
  • znajomość branży wyrobów stalowych
  • gotowość do pracy mobilnej (4 dni praca o charakterze mobilny, jeden dzień pracy w biurze)
  • umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych
  • umiejętności organizacji własnej pracy, podejmowania decyzji oraz konsekwencji w realizowaniu celów

Korzyści

  • praca w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji
  • narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy)
  • praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • przyjazne środowisko pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Sprzedaż and Marketing | Inżynieria | Mechanika | Obsługa / serwis | Sprzedaż | Kierownik / menedżer ds. kluczowych klientów | Konsultant | Metal | Materiały | Sprzedaż | Stal |