Połącz...

Doradca Techniczno-Handlowy

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Grafton Łódź
Nr Ref. 137672

Dla naszego klienta, znanego producenta urządzeń klimatyzacyjnych i wentyalacyjnych, poszukuje doświadczonego kandydata na stanowisko Doradcy Techniczno-Handlowego.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie ofert.
  • Nawiązywanie oraz utrzymywanie kontaktów z biurami projektowymi, architektami, firmami wykonawczymi oraz inwestorami.
  • Obsługa procesu logistycznego.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.
  • Min. roczne doświadcznie w branży wentylacyjnej.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz programów doborowych.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Wysokie umiejętności interpersonalne.
  • Znajomość technik negocjacji.

Korzyści

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Możliwość rozwoju.
  • Zagraniczne szkolenia.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Sprzedaż and Marketing | Sprzedaż | Sprzedawca | Przedstawiciel | Doradca | B2B | HVAC |