Połącz...

Doradca Klienta z językiem słowackim

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 136116

Aktualnie dla jednego z naszych klientów- lidera w branży technologii, poszukujemy otwartej, komunikatywnej osoby chcącej pracować w międzynarodowym zespole, na stanowisko Doradcy Klienta w języku słowackim

Codzienne zadania:

  • codzienny kontakt telefoniczny, chat, email z użytkownikami, odpowiadanie na zapytania dotyczące funkcjonalności systemu (infolinia przychodząca), np. MS Office, połączenia internetowe
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta i wsparcia dla użytkowników
  • poszukiwanie rozwiązań dla niestandardowych sytuacji
  • zakładanie i resetowanie haseł użytkowników w systemie

Wymagania

  • zaawansowana znajomość języka słowackiego (obsługa rynku zagranicznego)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • zainteresowanie nowymi technologiami, bardzo dobra obsługa komputera

Korzyści

  • prywatna opieka medyczna
  • karta Multisport
  • vouchery na bilety do kina/ teatru w wolnym czasie
  • zindywidualizowana ścieżka rozwoju Expert lub Lider
  • praca w systemie dzielenia się wiedzą
  • praca w zespole międzynarodowym

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/obsluga-klienta/

IT and Telekomunikacja | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Oprogramowanie | Sprzęt | Sieci | Obsługa klienta | Analityk | Wsparcie | Konsultant | Wsparcie techniczne | Agent | Pierwsza linia wsparcia | Bilet | Lotus |