Połącz...

Helpdesk Agent z językiem niemieckim

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 136815

Dla jednego z naszych TOP Klientów poszukujemy osoby posługującej się językiem niemieckim zainteresowanej nowymi technologiami.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie Klientów w rozwiązywaniu problemów dotyczących MS Office, Internet, Instalacje oprogramowania
  • kontakt z użytkownikami- mailowy i telefoniczny
  • praca w systemie ticket'owym
  • wsparcie użytkowników niemieckojęzycznych

Wymagania

Osoba na stanowisku Doradcy Klienta powinna charakteryzować się:
  • łatwością przyswajania wiedzy i uczenia się nowych programów
  • zaawansowaną znajomością języka niemieckiego
  • komunikatywną znajomością języka angielskiego
  • umiejętnością pracy w grupie i zespołowego rozwiązywania sytuacji konfliktowych
  • zdolnością analitycznego myślenia i poszukiwania niestandardowych rozwiązań
  • absolwenci kierunków technicznych/ informatycznych będą mile widziani
  • doświadczenie w obszarze Obsługi Klienta/ Wsparcia IT będzie dużym atutem

Korzyści

  • pakiet szkoleń wstępnych
  • szkolenia z obszaru ITIL
  • szkolenia językowe
  • karta Multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń w pracy
  • praca na zasadzie dzielenia się wiedzą

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/obsluga-klienta/

IT and Telekomunikacja | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Oprogramowanie | Obsługa klienta | Helpdesk | Analityk | Pierwsza linia wsparcia | Help Desk Technician