Połącz...

Doradca klienta na rynku norweskim (absolwenci filologii)

Lokalizacja podkarpackie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 139344

Grafton Recruitment - zaprasza do udziału w procesie rekrutacyjnym dla norweskiej firmy oferującej rozwiązania biznesowe dla małych i średnich przedsiębiorstw w Norwegii.

Aktualnie wraz z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy osób posługujących się językiem norweskim w stopniu biegłym na stanowisko Customer Advisor

Codzienne zadania:

  • kontakt telefoniczny i mailowy z Klientami i pracownikami firm w Norwegii
  • obsługa klienta, czyli odpowiadanie na zapytania klientów dotyczące produktów, funkcjonowanie produktów
  • rozwiązywanie istniejących problemów zgłaszanych przez klientów, konsultowanie sposobu ich rozwiązania, działania produktu i systemu, wyjaśnianie działania systemu

Wymagania

  • biegła znajomość języka norweskiego
  • chęć rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • umiejętność pracy w zespole międzynarodowym
  • zainteresowanie kultura norweską

Mile widziane:
  • doświadczenie w międzynarodowych strukturach
  • doświadczenie w obszarze księgowości lub wsparcia IT

Korzyści

  • indywidualny program rozwoju talentów
  • praca w skandynawskim środowisku- codzienne używanie języka szwedzkiego / norweskiego w pracy oraz zespole
  • karta Multisport
  • prywatna opieka medyczna - Luxmed
  • codzienny lunch, owoce w biurze
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • atrakcyjny pakiet premiowy

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV w języu angielskim, szwedzkim lub norweskim.

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | IT | Obsługa klienta | Wsparcie | Specjalista | Pierwsza linia wsparcia | CRM | Techniczny | ERP | B2B | Młodszy / młodsza | Klient | Telesales