Połącz...

DHCP/Radius Engineer

Lokalizacja Poznań
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Kontakt Maria Zdzierak
Nr Ref. 4-10-42208

Dla jednego z europejskich liderów dostarczających najwyższej klasy usługi w obszarze IT, który cieszy się stabilną pozycją oraz pozytywną opinią rynkową popartą czołowym miejscem w rankingach najlepszych pracodawców, mającego swoje centrum IT w centralno-północnej Polsce, poszukujemy specjalisty na stanowisko:

Obowiązki:

  • Implementacja i utrzymanie rozwiązań DHCP/Radius o zasięgu globalnym (również dla nowych lokalizacji),
  • Konsultowanie modernizacji i planowanie zmian w istniejącej infrastrukturze,
  • Bliska współpraca z przedstawicielami biznesu oraz zespołami technicznymi,
  • Dogłębna inwestygacja problemów w celu wykluczenia podobnych awarii w przyszłości,
  • Koordynowanie wdrożeń w różnych lokalizacjach na świecie.

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze DHCP/DNS/Radius,
  • Wiedza z obszaru sieci równoważna z poziomem certyfikatu CCNA, JNCIA-Junos (lub wyższa),
  • Doświadczenie w zarządzaniu systemami Linux (Debian, SuSE),
  • Znajomość protokołów: DHCP, RADIUS, EAP-TLS, 802.1x, LDAP,
  • Umiejętność programowania w Perl/Bash/PowerShell/C,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub innych języków obcych,
  • Samodzielność w działaniu i chęć podjęcia się nowych wyzwań.

Korzyści

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych,
  • Liczne certyfikowane szkolenia zewnętrzne,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Karta Multisport i/lub vouchery do kina, teatru i innych miejsc odpowiadającym zainteresowaniom,
  • Bezpłatne szkolenia językowe,
  • Jasna ścieżka kariery,
  • Dostęp do najnowszych technologii i gadżetów,
  • Opcjonalnie: pakiet relokacyjny.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

IT and Telekomunikacja | Sieci | Inżynier | CCNP | Projekt | WAN | Cisco | Operating system and network administrator