Połącz...

Absolwenci z językiem niemieckim lub francuskim

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 11 dni temu
Nr Ref. 6-26-45549

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów znających w stopniu zaawansowanym język niemiecki lub francuski do podjęcia pracy na stanowiskach juniorskich w obszarach finansowym, administracyjnym, zarządzania zasobami ludzkimi i innych.

Obowiązki:

  • wsparcie klientów poprzez (mail, czat, telefon)
  • praca z dokumentacją
  • obsługa wewnętrznych systemów
  • raportowanie do team leadera lub Managera
  • poznawanie różnorakich procesów i wdrażanie w procdury

Requirements

Wymagania:
  • znajomość Języka niemieckiego lub francuskiego na poziomi min. C1
  • ukończone studia wyższe na poziomie licencjata, inżyniera lub magistra
  • znajomość pakietu Ms Office, Windows, Internet
  • wysoki poziom motywacji do zbierania pierwszego doświadczenia w międzynarodowej korporacji

Benefits

  • możliwości rozwoju i zdobycia doswiadczenia zawodowego w znanej międzynarodowej korporacji
  • prywatna opieka medyczna
  • bony zakupowe i dodatkowe świadczenia
  • możliwość uzyskania honorowanych na całym świecie certyfikatów

Recruitment Agency No. 812

Other notes

To apply for this offer, please follow the "Apply now" button. The salary rates presented here are monthly gross and are based on Grafton Recruitment's research into salary trends. The final salary offered upon hiring will depend on how closely the candidate meets the requirements set out in the job offer. Job offers by Grafton Recruitment are not commercial offers within the meaning of the Polish Civil Code(Articles 66 and 71 CC). We kindly inform you, that we will process all applications with full discretion and contact selected candidates. We will register your data in our database. We don't send back the documents sent to us. Grafton Recruitment Sp.z o.o. is registered on position 812 in the National Recruitment Agencies Register.

Multilingual and Customer Service | Sales and Marketing | HR and Administration and Law | Finance and Banking and Accountancy | Customer service | Administration | Marketing | Accountancy | Banking | Finance | Specialist | Administrator | Assistant | Coordinator | Consultant | Support | Back office | Business | Data entry | Excel | Finance | Junior | Office | Administration | Customer | Specjalista marketingu