Połącz...

Customer Support język niemiecki

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138379

Firma Grafton Recruitment poleca jedną z krakowskich firm, należąca do grupy amerykańskiego centrum biznesowego oferująca swoim Klientom obsługę użytkowników systemów informatycznych.

Codzienne zadania:

  • infolinia przychodząca- odpowiadanie na zapytania użytkowników związane z funkcjonalnością systemu
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta i pomocy w sytuacjach trudnych
  • zakładanie i resetowanie haseł użytkowników w systemie
  • obsługa poczty przychodzącej

Wymagania

  • biegła znajomość języka niemieckiego (obsługa rynku zagranicznego)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność szybkiego uczenia się

Korzyści

  • pakiet szkoleń wstępnych
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Multisport
  • vouchery na bilety do kina/ teatru w wolnym czasie
  • zindywidualizowaną ścieżkę rozwoju Expert lub Lider
  • pracę w systemie dzielenia się wiedzą
  • mozliwość uzyskania certyfikatu ITIL

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Sprzęt | Sieci | Analityk | Wsparcie | Konsultant | Wsparcie techniczne | Pierwsza linia wsparcia | Bilet | Lotus | Customer support