Połącz...

Customer Support Consultant with foreign languages

Lokalizacja Poznań
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 4 000 - 4 500 PLN/m
Opublikowane 2 dni temu
Kontakt Michal Piernik
Nr Ref. 4-26-45078

Szukasz swojego pierwszego zatrudnienia, ale boisz się, że Twoje umiejętności nie są wystarczające? Pasjonuje Cię tematyka IT? Biegle posługujesz się językami obcymi i chciałbyś wykorzystywać je w codziennej pracy? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Poszukujemy osób ambitnych, dynamicznych, znających języki obce (angielski, hiszpański lub włoski). Nasz Klient oferuje możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w działach Wsparcia oraz Obsługi Klienta zagranicznego.

Nie musisz posiadać żadnego doświadczenia! Twoja chęć pracy w międzynarodowym, młodym i dynamicznym zespole jest kluczowa!

Zadania:

  • wsparcie Klienta zagranicznego w rozwiązywaniu problemów, wyjaśnianiu wątpliwości związanych z obsługą komputera
  • opieka nad użytkownikami w sposób jakościowy, poszukiwanie nowych rozwiązań w kontekście Obsługi Klienta
  • przygotowywanie dokumentacji oraz niezbędnych materiałów

Wymagania

  • zainteresowanie tematyką IT (nie jest to warunek konieczny) oraz chęć jej zgłębienia
  • biegła znajomość języka angielskiego oraz biegła znajomość drugiego języka obcego (hiszpański lub włoski)
  • komunikatywność, otwartość
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • chęć pracy w zespole
  • gotowość do pracy zmianowej

Korzyści

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • sympatyczna atmosfera w pracy w grupie młodych ludzi
  • praca w centrum Poznania
  • poszerzenie wiedzy z zakresu IT
  • firma zapewnia szkolenie

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | IT and Telekomunikacja | Telekomunikacja | Obsługa klienta | IT | Sieci | Asystent / asystentka | Pierwsza linia wsparcia | Customer support