Połącz...

Customer Care Junior Specialist with Dutch

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 138531

Dla jednego z naszych Klientów działającego w branży konsultingowej poszukujemy otwartych i komunikatywnych kandydatów, którzy są otwarci na pracę z ludźmi i codzienny kontakt z rynkiem niderlandzkim.

Codzienne zadania:

  • infolinia (przychodząca) dla użytkowników rynku niderlandzkiego
  • codzienne wsparcie Klientów: telefoniczne, mailowe, przez chat
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta, odpowiadanie na zapytania Klientów, przekazywanie wszelkich informacji na temat działania systemu
  • weryfikowanie kont i użytkowników w systemie

Wymagania

  • biegła znajomość języka niderlandzkiego
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • zainteresowanie nowymi technologiami, działaniem systemów operacyjnych, dobra znajomość MS Office

Korzyści

  • prywatna opieka medyczna
  • karta Multisport
  • vouchery na bilety do kina/ teatru w wolnym czasie
  • zindywidualizowana ścieżka rozwoju
  • praca w systemie dzielenia się wiedzą

Warunki:
  • praca zmianowa (6-20)
  • elastyczne godziny pracy
  • stała umowa o pracę

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/obsluga-klienta/

IT and Telekomunikacja | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Oprogramowanie | Sprzęt | Sieci | Obsługa klienta | Analityk | Wsparcie | Konsultant | Wsparcie techniczne | Administrator | Pierwsza linia wsparcia | Bilet | Lotus | Customer support