Połącz...

Country Sales Manager Francja - poligrafia i reklama

Lokalizacja abroad (other)
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 121884

Dla naszego Klienta, jednej z czołowych drukarni w Polsce, niekwestionowanego lidera w swojej branży, w związku z nowo powstałym zapotrzebowaniem i planami rozwoju firmy, pilnie poszukujemy kandydata na stanowisko: Country Sales Manager na Francję - poligrafia i reklama.

Zakres obowiązków:

  • planowanie i wdrażanie strategii sprzedażowej na rynku francuskim (rozszerzenie sprzedaży u obecnych klientów, pozyskiwanie nowych klientów)
  • realizacja planów sprzedaży i budżetów danej grupy odbiorców bezpośrednich i pośrednich (agencje reklamowe, domy mediowe) na rynku francuskim
  • współtworzenie narzędzi wsparcia sprzedaży, w tym: przygotowywanie materiałów sprzedażowych, współpraca z działem marketingu w zakresie tworzenia narzędzi marketingowych
  • przygotowywanie raportów i analiz sprzedażowych
  • koordynacja procesu sprzedaży i czynności posprzedażowych, w tym: monitorowanie procesu realizacji zlecenia, uczestniczenie w procesach windykacyjnych i reklamacyjnych
  • tworzenie i zarządzanie zespołem sprzedażowym na terenie Polski i Francji

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego i komunikatywna znajomości języka angielskiego (warunek konieczny)
  • gotowość do pracy na terenie Francji (mile widziani Kandydaci, którzy obecnie mieszkają we Francji, bądź Kandydaci, którzy mieszkali i pracowali we Francji)
  • wykształcenie wyższe
  • minimum 5-letnie doświadczenie w sprzedaży produktów/usług dla klienta B2B w branży reklamowej lub poligraficznej
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (np. Key Account Manager, Newbusiness Manager, Kierownik ds. Pozyskiwania Kluczowych Klientów, Team Lider Zespołu Sprzedażowego, Account Manager) w branży reklamowej lub poligraficznej
  • min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem własnym lub projektowym
  • doskonała znajomość technik sprzedaży oraz technik budowania relacji z klientem

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz uzyskiwanych wyników sprzedażowych
  • praca w firmie o wieloletniej tradycji w swojej branży
  • narzędzia pracy
  • samodzielne stanowisko pracy, możliwość wdrażania własnych pomysłów i budowania strategii rozwoju firmy
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/sprzedaz-marketing-logistyka/
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecje.

Sprzedaż and Marketing | Marketing | Sprzedaż | Drukowanie / poligrafia | Kierownik / menedżer ds. kluczowych klientów | Kierownik / menedżer | Branża reklamowa | Agencje reklamowe | Media |