Połącz...

Strategic Buyer - Automotive

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 139988

Dla naszego klienta, firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy osoby zainteresowanej stanowiskiem Strategic Buyer.

Miejsce pracy: Tychy

Zadania:

  • nadzór nad zakupami w określonej kategorii komponentów
  • składanie zamówień, koordynowanie i kontrola terminowości dostaw
  • prowadzenie działań ukierunkowanych na redukowanie kosztów i zwiększanie wydajności
  • pozyskiwanie nowych dostawców oraz rozwijanie relacji z obecnymi

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • min. 2 lata doświadczenia w dziale zakupów w firmie z branży Automotive – warunek konieczny
  • wiedza w zakresie elektromechaniki, mile widziane doświadczenie w prowadzeniu zakupów produktów elektromechanicznych (np. silniki elektryczne)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Korzyści

  • stabilna praca w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne rynkowo wynagrodzenie (proporcjonalnie do doświadczenia i kompetencji)
  • korzyści pozapłacowe

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=produkcja

Produkcja and zakupy and logistyka | Kupno | Kupiec | Specjalista | Motoryzacja | Towar | Elektryka | Mechaniczny | Bezpośredni | Zakupy | Purchaser