Połącz...

Business Excellence Transformation Lead

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 13 godzin temu
Kontakt Katarzyna Kaszuba
Nr Ref. 140020

Dla naszego Klienta, dużej prestiżowej i międzynarodowej firmy konsultingowej, szukamy osób na stanowisko:

Obowiązki:

  • Transformacja biznesu przy użyciu Lean Six Sigma
  • Identyfikowanie obszarów do poprawy
  • Usprawnianie procesów
  • Wprowadzanie zmian
  • Prowadzenie globalnych projektów Business Excellence
  • Interakcja z Klientami/ wewnętrznymi udziałowcami
  • Częste Wyjazdy do Klientów/ Praca u Klienta
  • Pełnienie funkcji trenera dla zespołu
  • Pełnienie roli mentora projektów Six Sigma i Lean

Wymagania

Wymagania:
  • Znajomość/doświadczenie z Operational Excellence min. Certyfikat Green Belt
  • Silne umiejętności interpersonalne ze zdolnością do działania na wyższych szczeblach organizacji, pracy z Klientami i Managerami
  • Zdolność do pracy w zespole, elastyczność, proaktywność, zaangażowanie
  • Umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem
  • Podejście analityczne / umiejętność rozwiązywania problemów
  • Doskonałe umiejętności w zakresie raportowania
  • Znajomość Excel / Word / PPT
  • Umiejętności zarządzania projektami
  • Doświadczenie/ kwalifikacje związane z Lean Six Sigma
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (!)
  • Gotowość do czestych podróży służbowych

Korzyści

Nasz Klient oferuje:
  • umowa o pracę
  • pełna wyzwań, stabilna i odpowiedzialna praca w renomowanej firmie
  • atrakcyjny pakiet socjalny (karta sportowa, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, bony Sodexo).

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=it-komunikacja

IT and Telekomunikacja | Proces / usługi IT | Konsultant | Specjalista | IT | IT Consultant