Połącz...

Asystentka w Kancelarii Prawnej

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 dni temu
Nr Ref. 140368

Dla naszego Klienta, prestiżowej Kancelarii Prawnej, poszukujemy osoby na stanowisko:
Asystentka biurowa

Opis stanowiska:

  • bieżąca obsługa sekretariatu- odbieranie telefonów, przekazywanie wiadomości,
  • edytowanie i formatowanie dokumentów,
  • organizowanie wyjazdów oraz podróży służbowych,
  • archiwizacja dokumentów,
  • wykonywanie bieżących zadań.

Wymagania

  • biegła znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie- warunek konieczny
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • wysoka kultura osobista
  • punktualność i odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana znajomość specyfiki pracy w korporacji

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet socjalny
  • możliwość pracy w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • praca w centrum Warszawy

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

HR and administracja and prawo | Administracja | Recepcjonista / recepcjonistka | Urzędnik | Administracja | Front office | Assistant