Połącz...

Asystentka/Asystent

Lokalizacja Poznań
Branża
Rodzaj umowy Praca tymczasowa
Wynagrodzenie 3 500 PLN/m
Opublikowane 12 dni temu
Kontakt Karolina Warzecha
Nr Ref. 138388

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Asystentki/Asystenta Oddziału.

Miejsce pracy: Sady/Tarnowo Podgórne

Zakres obowiązków:

  • Tłumaczenia pisemne i ustne w języku angielskim (materiały biznesowe, umowy, prezentacje);
  • Organizowanie spotkań i podróży służbowych, rezerwacja biletów;
  • Koordynowanie terminarzem spotkań Prezesa;
  • Przygotowywanie korespondencji, protokołów ze spotkań, notatek służbowych, analiz i raportów;
  • Organizacja spotkań wewnętrznych i zewnętrznych;
  • Zarządzanie sprawnym przepływem informacji wewnątrz firmy.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziani absolwenci lub studenci ostatnich lat studiów kierunków językowych);
  • Biegła znajomość języka angielskiego;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym lub administracyjnym stanowisku;
  • Odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;

Korzyści

  • Umowa o pracę tymczasową za na okres min. 1 roku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Codzienna praca w języku angielskim;
  • Praca w młodym, ambitnym zespole;
  • Firma zapewnia dojazd z centrum Poznania;

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=praca-tymczasowa-outsourcing

HR and administracja and prawo | Administracja | Recepcjonista / recepcjonistka | Asystent / asystentka | Urzędnik | Administracja | Back office | Executive | Assistant