Połącz...

Asystentka Biura

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137255

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy z branży IT poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystentka biura

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za korespondencję przychodząca i wychodzącą
  • codzienne wsparcie administracyjne biura
  • przygotowywanie dokumentów, materiałów, prezentacji
  • organizacja spotkań, zebrań i podróży służbowych,
  • kontakt z dostawcami firmy m.in. firmy kurierskie, dostawcy art. biurowych
  • organizacja eventów firmowych

Wymagania

  • min. roczne doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjnym,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office i urządzeń biurowych,
  • dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole,
  • wysoka kultura osobista i umiejętność pracy pod presją czasu, pozytywne nastawienie,
  • komunikatywność, dokładność, skrupulatność,

Korzyści

  • praca w prestiżowej organizacji
  • ciekawe wyzwania i zadania
  • umowę o pracę

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

HR and administracja and prawo | Administracja | Asystent / asystentka | Front office |