Asystent/ka ds. administracji z językiem czeskim lub słowackim

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Nr Ref. 139174

Dla naszego Klienta, firmy o marce znanej na całym świecie, w związku z rozwojem, poszukujemy zmotywowanych Kandydatów na stanowisko Asystent/ka ds. administracji z językiem czeskim lub słowackim.

Zadania:

  • Wsparcie zespołu w realizacji procesów kadrowo-księgowych;
  • Sprawdzanie poprawności dokumentów pod kątem formalnym;
  • Codzienna współpraca i komunikacja z klientem wewnętrznym w językach obcych (czeski lub słowacki oraz angielski);
  • Pomoc w bieżących zadaniach administracyjnych;
  • Praca w oparciu o system SAP.

Wymagania

  • Status studenta, osoba w trakcie studiów filologicznych bądź o profilu HR lub finanse;
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe (np. praktyki w obszarze administracji, kadr, księgowości,
  • Bardzo dobra znajomość języka czeskiego lub słowackiego (warunek konieczny);
  • Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w zespole, motywacja.

  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w znanej, międzynarodowej firmie;
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do posiłków i kursów językowych);
  • Pakiet szkoleń i podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • Atrakcyjna lokalizacja biura;
  • Możliwość wyjazdów zagranicznych.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/hr-prawo-administracja/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | HR and administracja and prawo | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Administracja | HR | Obsługa klienta | Specjalista | Urzędnik | Asystent / asystentka | Administrator | Associate | Wsparcie | Zobowiązania | Wprowadzanie danych | Excel | Młodszy / młodsza | Płace | Proces | SAP | HR lecturer