Połącz...

Asystent/Asystentka Działu Handlowego

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Praca tymczasowa
Opublikowane około 9 godzin temu
Kontakt Iga Sroczyńska
Nr Ref. 133475

Dla naszego Klienta firmy handlowej działającej w branży przemysłowej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Asystent / Asystentka Handlowca

Obowiązki:

  • wsparcie handlowca w codziennych obowiązkach
  • nadzorowanie realizacji zamówień dla Klientów
  • współpraca z firmami spedycyjnymi
  • współpraca z zagranicznymi dostawcami
  • kompletowanie dokumentów związanych z zamówieniami
  • wysyłanie zapytań ofertowych do Klientów

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • min. roczne doświadczenie (na podobnymi stanowisku lub doświadczenie w branży energetycznej lub budowlanej,
  • znajomość środowiska MS Office (szczególnie Excel, Word)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz komunikatywna języka niemieckiego
  • sumienność i dokładność
  • analityczne myślenie, podzielność uwagi
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywność

Korzyści

  • umowa o pracę;
  • praca od poniedziałku do piątku, pełen wymiar;
  • miejsce pracy Tulce – firma zapewnia transport z Ronda Rataje (Poznań);

Inne notatki

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Sprzedaż | Asystent / asystentka | Back office | Sales Assistant