Połącz...

Asystent/ka z językiem francuskim

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137704

Dla naszego Klienta - największej międzynarodowej firmy doradztwa strategicznego oraz uznanego i stabilnego pracodawcy, poszukuję Kandydatów z biegłą znajomością języka francuskiego na stanowisko Asystent/tka.
Miejscem pracy jest Poznań.

Obowiązki:

  • organizacja kalendarza
  • zarządzanie korespondecją
  • umawianie spotkań oraz dokonywanie rezerwacji hoteli oraz samolotów
  • planowanie i przygotowywanie spotkań biznesowych
  • współpraca z innymi asystentami w celu zapewnienia konsultantom najlepszego wsparcia w ich codziennej pracy

Wymagania

  • biegła znajomość języka francuskiego
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pełnieniu roli asystenckiej
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • dokładność, sumienność

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej organizacji
  • praca z wykorzystaniem języków obcych
  • pakiet socjalny
  • pakiet relokacyjny

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/hr-prawo-administracja/

HR and administracja and prawo | Administracja | Administrator | Asystent / asystentka | Administracja | Biuro | Executive | Młodszy / młodsza |