Połącz...

Asystent/ka z językiem francuskim

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 124083

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy consultingowej, poszukujemy osób na stanowisko Asystenta z językiem francuskim.

Zakres obowiązków:

  • kontakt mailowy i telefoniczny z klientami niemieckojęzycznymi w obszarze IT
  • obsługa klientów francuskojęzycznych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane o kierunku technicznym)
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodny kontakt telefoniczny i mailowy
  • min. dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w obsłudze klienta mile widziane
  • gotowość do podjęcia pracy w dynamicznym i międzynarodowym środowisku
  • umiejętność pracy pod presją czasu i stresu

  • praca w międzynarodowym środowisku z użyciem języka niemieckiego
  • bogaty pakiet socjalny
  • pakiet szkoleń
  • możliwość rozwoju i budowania swojej kariery w oparciu o wypracowane standardy

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/hr-prawo-administracja/

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | IT | Obsługa klienta | Doradca | Wsparcie | Call center | Helpdesk | Język | Klient | Pierwsza linia wsparcia | Rozmowy przychodzące | Rozmowy wychodzące | Customer support