Połącz...

Asystent/Asystentka działu księgowości ¾ etatu

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Niepełny etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138540

Jeżeli jesteś studentem lub absolwentem studiów wyższych w zakresie finansów i rachunkowości, i szukasz pracy w dziale księgowości, zapraszamy do zapoznania się z poniższym ogłoszeniem!
Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży kosmetycznej – pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Lokalizacja: Warszawa, Ochota

Zadania:

  • księgowanie faktur zakupowych oraz faktur korygujących w systemie SAP,
  • archiwizacja dokumentów,
  • wprowadzanie danych z protokołów reklamacyjnych do bazy danych.

Wymagania

Wymagania:
  • wykształcenie z zakresu finansów i rachunkowości,
  • podstawowa znajomość systemu SAP,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość arkusza Excel,
  • skrupulatność i dokładność.

Korzyści

Korzyści:
  • współpraca w wymiarze 30 godzin tygodniowo,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/praca-tymczasowa-outsourcing/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Księgowy / Księgowa | Zobowiązania | Excel | Bookkeeper, accountant