Połącz...

Asystent Projektu (praca w języku angielskim)

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 28 dni temu
Nr Ref. 6-26-41057

Firma Grafton Recruitment poleca swojego Klienta, należącego do amerykańskiej grupy, operującej w obszarze inżynierii i budownictwa. Do stale rozwijającego się centrum globalnego aktualnie poszukujemy: Asystenta w dziale Projektów.

Codzienne zadania:

  • wsparcie Managera Projektu w przygotowywaniu dokumentacji, analizie danych w systemie Excel, przygotowywanie prognoz budżetowych i podziału obowiązków w związku z konkretnym czasem zakończenia projektu w języku angielskim
  • przygotowywanie raportów dla Lidera dotyczących statusu projektu, pracy
  • codzienne wsparcie Managera Projektu
  • organizowanie podróży służbowych

Wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego (praca w języku angielskim)
  • doświadczenie w obszarze zarządzania lub wsparcia projektów będzie dużym atutem
  • umiejętność organizacji czasu pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość programu MS Excel na zaawansowanym poziomie (formuły, tabele przestawne)

Korzyści

  • praca w godzinach biurowych
  • jasna ścieżka rozwoju kariery
  • praca w środowisku międzynarodowym w bardzo dynamicznie rozwijającym się centrum biznesowym w Krakowie
  • możliwość uczestnictwa w systemie Benefit (karta Multisport)
  • prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

HR and administracja and prawo | Administracja | HR | Administrator | Specjalista | Kadry | Oracle | HR | Zarządzanie zasobami ludzkimi | Polityka kadrowa | In-house | Excel | Help Desk Technician