Połącz...

Asystent Produkcji

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Praca tymczasowa
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Małgorzata Jarosz
Nr Ref. 138015

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy farmaceutycznej zlokalizowanej w Poznaniu poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta Produkcji/Administracyjnego.

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja komunikacji wewnętrznej i obsługa administracyjna obszaru produkcji;
  • Koordynacja obiegu dokumentów;
  • Pomoc w delegowaniu i kontroli zadań wewnątrz działu;
  • Monitoring zamówień produkcyjnych;
  • Współpraca z dostawcami i podwykonawcami;
  • Kontrola czasu pracy pracowników działu pakowania;
  • Zamawianie materiałów biurowych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe;
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy administracyjnej;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Mile widziana znajomość systemu SAP;
  • Komunikatywność, dobra organizacja pracy własnej;
  • Zmysł manualny i techniczny.

  • Umowa o pracę na okres 2 miesięcy (zastępstwo) za pośrednictwem agencji;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Praca w młodym, zgranym zespole;

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/praca-tymczasowa-outsourcing/

Produkcja and zakupy and logistyka | HR and administracja and prawo | Administracja | Produkcja | Logistyka | Administrator | Administracja |