Połącz...

Asystent językiem angielskim

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 24 dni temu
Kontakt Maria Derda
Nr Ref. 4-26-41201

Poszukujesz stałej pracy, chcesz zdobyć biznesowe doświadczenie w międzynarodowym środowisku, jesteś osobą poszukującą nowych wyzwań? Koniecznie aplikuj na stanowisko:
Asystent Konsultanta z językiem angielskim

Miejsce pracy to Poznań.

Twoje zadania:

  • Koordynacja kalendarzy
  • Układanie spotkań biznesowych
  • Współpraca z działami firmy na całym świecie
  • Organizacja podróży służbowych

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
  • Doświadczenie w pracy biurowej, asystenckiej, w obsłudze klienta będzie mile widziane (nie jest to warunek konieczny)
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Umiejętność współpracy w zespole

Korzyści

  • Umowa o pracę,
  • Opieka medyczna
  • Multisport
  • Dofinansowanie posiłków
  • Szkolenia wewntętrzne
  • Biuro w samym sercu Poznania
  • Praca z najnowszymi technologiami

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/obsluga-klienta/

HR and administracja and prawo | Administracja | Asystent / asystentka | Sekretarka | Administracja | Back office | Biuro | Lecturer