Połącz...

Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 18 dni temu
Nr Ref. 134783

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, która w związku z rozwojem, poszukuje pracowników ze znajomością języka niemieckiego.

Zakres obowiązków:

  • obsługa telefoniczna oraz mailowa klientów z takich krajów jak Niemcy, Szwajcaria, Austria
  • wsparcie klienta niemieckojęzycznego w rozwiązywaniu problemów, wyjaśnianiu wątpliwości związanych z obsługą komputera
  • przygotowywanie dokumentacji

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, pozwalająca na codzienny kontakt z osobami niemieckojęzycznymi
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • gotowość do pracy w godzinach 7:00-19:00

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie w firmie wiodącej w swojej branży
  • praca w międzynarodowym środowisku pozwalającym na codzienną komunikację w językach obcych
  • bogaty pakiet szkoleń
  • bogaty pakiet socjalny
  • jasna ścieżka kariery i możliwość awansu poziomego lub pionowego w strukturach firmy

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | IT | Obsługa klienta | Asystent / asystentka | Wsparcie | Doradca | Call center | Helpdesk | Język | Klient | Rozmowy przychodzące | Rozmowy wychodzące | Pierwsza linia wsparcia | Banking lecturer