Połącz...

Asystent ds. Kredytów i Nieruchomości

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 2 miesięcy temu
Nr Ref. 137482

Dla naszego Klienta- krakowskiej firmy działającej w obszarze pożyczek hipotecznych i pośrednictwa finansowego, w związku z jej dynamicznym rozwojem na rynku, poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta zespołu ds. Kredytów.

Obowiązki:

  • telefoniczna obsługa klienta
  • współpraca z pośrednikami finansowymi
  • spotkania ze współpracownikami i inwestorami
  • koordynacja procesów transakcyjnych
  • negocjacje z klientami
  • oględziny nieruchomości
  • obecność i pomoc przy transakcjach

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży
  • doświadczenie lub wykształcenie w obszarze nieruchomości/finansów
  • determinacja i nastawienie na cel
  • wysokie umiejętności komunikacyjne
  • sprawczość
  • zaangażowanie

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w młodym, prężnie rozwijającym się zespole
  • narzędzia potrzebne do pracy (telefon, laptop, aparat fotograficzny)

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

HR and administracja and prawo | Administracja | Asystent / asystentka | Urzędnik | Sekretarka | Specjalista | Excel | Biuro | Administracja | Lecturer