Połącz...

Asystent ds. Kreatywnych Pomysłów

Lokalizacja Warsaw
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 6 000 - 8 000 PLN/m
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Nr Ref. 1-26-44708

Dla mojego Klienta, globalnej firmy prawniczej, poszukujemy osób na stanowisko Asystenta ds. Kreatywnych Pomysłów.

Dołączysz do tętniącego życiem i entuzjastycznego zespołu, którego zadaniem będzie podejmowanie wysiłków na rzecz innowacji firmy na najwyższym poziomie, przy jednoczesnym zaangażowaniu się w najatrakcyjniejsze i najtrudniejsze projekty.
Idealny kandydat będzie elastyczny, otwarty, pełny energii i jednocześnie samodzielny, z pasją, a także skoncentrowany na szczegółach i dokładny.

Obowiązki:

Wsparcie naszego programu E3 (e- cube): edukacja, wymiana, eksperyment, w szczególności:

  • Prowadzenie wewnętrznej platformy ideowej na bieżąco
  • Koordynacja regionalnej sieci ds. Innowacji (ochotnicy, którzy otrzymują specjalne szkolenie, eksperymentują z nowatorskimi narzędziami)
  • Wspieranie w dostarczaniu pomysłów innowacyjnych z innych regionów
  • Wymyślanie rozwiązań, promowanie najlepszych pomysłów
  • Wspieranie zespołu w codziennych i specyficznych dla kampanii kwestiach
  • Udział w zagranicznych podróżach służbowych

Wymagania

  • Minimum rok doświadczenia w koordynowaniu działań i / lub projektów, w których trzeba aktywnie rozwiązywać problemy, zanim rzeczywiście się pojawią
  • Płynny angielski- warunek konieczny, znajomość innego języka europejskiego będzie dodatkowym atutem
  • Aktywność, zdolność pracy z minimalnym nadzorem
  • Umiejętność wszechstronnego myślenia
  • Znajomość MS Office oraz narzędzi Social Media

Korzyści

  • Możliwość pracy w prestiżowym, międzynarodowym środowisku
  • Ambitne, ciekawe zadania
  • Nowoczesny biurowiec w centrum Warszawy
  • Benefity (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie).

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Sprzedaż and Marketing | Marketing | Asystent / asystentka | Projekt | Kancelaria | Prawny | Marketing lecturer