Połącz...

Księgowy/-a do działu AR z językiem angielskim

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Kontakt Magda Bułdo
Nr Ref. 137529

Dla naszego Klienta, wiodącej, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:
Księgowy/-a do działu AR z językiem angielskim.

Obowiązki:

  • rozpoznawanie i windykacja zaległych należności za faktury niezapłacone w terminie płatności
  • sporządzanie raportów z przeprowadzanych aktywności
  • ocena historii kredytowej
  • wsparcie Klienta w rozwiązywaniu problemów

Wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie ok. roczne w pracy na podobnym stanowisku, w dziale należności/windykacji
  • dobra znajomość MS Excel
  • łatwość budowania dobrych relacji biznesowych
  • efektywna komunikacja z klientami i wysoka kultura osobista

  • praca w międzynarodowym środowisku oraz udział w ciekawych projektach
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport, karty lunchowe, kursy językowe)

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Inkasent | Windykacja | Bookkeeper, accountant