Połącz...

AP Accountant with German

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 136845

Dla naszego Klienta, światowego lidera w swojej branży, poszukujemy kandydatów zainteresowanych rozwojem zawodowym na stanowisku: Księgowy Działu Zobowiązań z językiem niemieckim

Zakres obowiązków:

  • utrzymywanie kontaktu z Klientem, bieżące rozwiązywanie problemów, wyjaśnianie wątpliwości
  • weryfikowanie i księgowanie faktur, sprawdzanie niezgodności, rozwiązywanie problemów
  • uzgadnianie sald kont dostawców
  • przygotowywanie płatności
  • wykonywanie wszelkich niezbędnych operacji na zamknięcie miesiąca w zakresie AP
  • tworzenie raportów zgodnie z określonymi standardami

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • min.1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze finansów i księgowości
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie bardzo dobrym
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa,
  • szkolenia.

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV w języku angielskim wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Tłumacz | Wsparcie | Specjalista | Pierwsza linia wsparcia | SAP | Młodszy / młodsza |